FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO UDZIAŁU W PROJEKCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z BRANŻ KLUCZOWYCH

Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły zaprasza przedstawicieli przedsiębiorstw działających na obszarze Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły (gminy: Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec i Rytwiany) do uczestnictwa projekcie własnym 1.1.6 Integracja branż mających kluczowe znaczenie dla rozwoju gospodarczego – zakwaterowanie i usługi gastronomiczne, kultura, rekreacja i rozrywka oraz handel hurtowy i detaliczny.

Uczestnikami projektu mogą być przedstawiciele firm działających w  branżach kluczowych zawartych w Lokalnej Strategii Rozwoju: działalność związana z  zakwaterowaniem i gastronomią, działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją, działalność, związana z handlem hurtowym i detalicznym.
Zgłoszenia należy dokonać osobiście w siedzibie Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły ul. Ruszczańska 27, 28-230 Połaniec od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
O zakwalifikowaniu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy również na spotkania informacyjne w gminach w dn. 26 i 27 marca 2019 r.
W przypadku dużej liczby zgłoszeń rekrutacja zostanie zakończona wcześniej. Informacja o rekrutacji i zasadach udziału w wyjeździe studyjnym udzielana jest w siedzibie Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;  e-mailowo: biuro@dorzeczewisly.pl oraz telefonicznie pod nr: 15 8650 216.

dokument do pobraniaDokument do pobrania