Logo Miasta i Gminy Osiek

Absolutorium Burmistrza za 2025 rok

24 czerwca 2026 roku odbyła się jedna z najważniejszych sesji Rady Miejskiej w Osieku. Podczas obrad Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Magdalena Marynowska otrzymała zarówno wotum zaufania, jak i absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok.

Po zapoznaniu się ze sprawozdaniem finansowym, które uzyskało pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej, radni jednogłośnie podjęli uchwałę o udzieleniu Burmistrz Magdalenie Marynowskiej absolutorium. Decyzja ta potwierdziła prawidłową, skuteczną i odpowiedzialną realizację budżetu gminy w minionym roku. Jednogłośne udzielenie wotum zaufania i absolutorium stanowi wyraz uznania dla działań podejmowanych przez władze samorządowe oraz potwierdzenie poparcia dla kierunku rozwoju Miasta i Gminy Osiek.

Burmistrz Magdalena Marynowska podziękowała radnym za poparcie oraz wyraziła słowa uznania dla pracowników Urzędu Miasta i Gminy Osiek, a także jednostek organizacyjnych gminy za ich codzienną pracę i zaangażowanie. Zaznaczyła, że osiągnięte rezultaty są efektem wspólnego wysiłku wielu osób, a otrzymane wotum zaufania i absolutorium stanowią motywację do dalszej pracy nad rozwojem Gminy Osiek.

Galeria zdjęć

Sprawozdanie Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Magdaleny Marynowskiej Radni Rady Miejskiej w Osieku podczas Absolutorium Burmistrza za 2025 rok Wręczenie kwiatów Burmistrz Magdalenie Marynowskiej przez Radnych Rady Miejskiej Wręczenie kwiatów Burmistrz Magdalenie Marynowskiej przez pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Osiek Wręczenie kwiatów Burmistrz Magdalenie Marynowskiej przez Dyrektor M-GOK i M-GBP w Osieku Wystąpienie Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Magdaleny Marynowskiej
powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności