Logo Miasta i Gminy Osiek

Bezpłatne czujniki dymu dla mieszkańców Osieka – złóż deklarację!

OSIECKI BUDŻET OBYWATELSKI 


Bezpłatne czujniki dymu dla mieszkańców Osieka – złóż deklarację!

!Uwaga mieszkańcy Miasta Osiek!


Można składać deklaracje odbioru bezpłatnych czujników dymu w ramach Osieckiego Budżetu Obywatelskiego – zadania „Bezpieczny Dom – Zakup Czujników Dymu dla Mieszkańców Osieka"

Jeśli chcecie otrzymać czujnik do swojego domu / mieszkania – wystarczy złożyć deklarację w Urzędzie Miasta i Gminy w Osieku (pokój 202a).


Termin składania deklaracji: do 16 marca 2026 r.

Jeden czujnik przysługuje na jeden adres zamieszkania.

To prosta rzecz, która realnie zwiększa bezpieczeństwo Wasze i Waszych bliskich. Warto skorzystać 

Szczegółowe informacje poniżej ⬇️

Osiecki Budżet Obywatelski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności