Bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej!
Burmistrz Miasta i Gminy Osiek zaprasza pracowników Urzędu, jednostek gminnych, służb oraz mieszkańców do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Ochrona Ludności i Obrona Cywilna”.
30 czerwca 2026 r. w godzinach 10:00–14:00 zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku. Szkolenie poprowadzą przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sandomierzu.
Podczas szkolenia uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia związane z ochroną ludności, obroną cywilną oraz przygotowaniem do reagowania na potencjalne zagrożenia. To doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i zwiększenia bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny.
.png)
