Logo Miasta i Gminy Osiek

Bezpłatne szkolenie z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej!

Burmistrz Miasta i Gminy Osiek zaprasza pracowników Urzędu, jednostek gminnych, służb oraz mieszkańców do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Ochrona Ludności i Obrona Cywilna”.

30 czerwca 2026 r. w godzinach 10:00–14:00 zapraszamy do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku. Szkolenie poprowadzą przedstawiciele Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sandomierzu.

Podczas szkolenia uczestnicy poznają najważniejsze zagadnienia związane z ochroną ludności, obroną cywilną oraz przygotowaniem do reagowania na potencjalne zagrożenia. To doskonała okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i zwiększenia bezpieczeństwa swojego oraz swojej rodziny.

Plakat dot. szkolenia z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej

powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności