Logo Miasta i Gminy Osiek

Podpisanie umowy w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

3 marca 2026 r. w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach podpisano umowę w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

W imieniu Miasta i Gminy Osiek dokument podpisały: Joanna Walczak Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Osiek
Małgorzata Oleszek – Skarbnik Gminy. Stronę rządową reprezentował Józef Bryk – Wojewoda Świętokrzyski.

Na realizację zadania Gmina Osiek pozyskała środki finansowe w wysokości 1 219 604,00 zł.

To kolejne wsparcie dla lokalnej infrastruktury drogowej i ważny krok w kierunku poprawy bezpieczeństwa oraz komfortu mieszkańców.

Galeria zdjęć

Od lewej: Skarbnik Gminy Osiek Małgorzta Oleszek, Zastępca Burmistrza Joanna Walczak, Wojewoda Świętokrzyski Józef Bryk z podpisaną umową.  Od lewej Skarbnik Miasta i Gminy Osiek Małgorzata Oleszek, Zastępca Joanna Walczak, Wojewoda Świętokrzyski Józef Bryk podpisują umowę.
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności