Logo Miasta i Gminy Osiek

Seniorzy z Miasta i Gminy Osiek na XIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie

31 seniorów z Miasta i Gminy Osiek wzięło udział w XIII Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie – największym wydarzeniu seniorskim w Europie, które co roku gromadzi tysiące uczestników z kraju i zagranicy.

Uroczystości rozpoczęły się barwnym pochodem, który przeszedł z Rynku Głównego do Parku Jordana. To właśnie tam odbywała się główna część wydarzenia, obejmująca koncerty, występy artystyczne, spotkania integracyjne, wykłady tematyczne, badania profilaktyczne oraz liczne atrakcje przygotowane specjalnie dla seniorów.

Udział w Senioraliach był dla uczestników z terenu Miasta i Gminy Osiek okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji oraz nawiązania nowych znajomości. Wyjazd pokazał, że wiek nie stanowi bariery dla aktywności, pasji i chęci uczestniczenia w życiu społecznym i kulturalnym.

Cieszy fakt, że samorząd Miasta i Gminy Osiek mógł umożliwić seniorom udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, wspierając ich aktywizację oraz integrację społeczną.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne i pełne zaangażowania reprezentowanie naszej gminy podczas tego prestiżowego wydarzenia.

Galeria zdjęć

Seniorzy uczestniczący na senioraliach w Krakowie Senior z Gminy Osiek z gitarą w Krakowie. Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie z transparentami. Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie z transparentami. Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie z transparentami. Seniorzy z Gminy Osiek na Senioraliach w Krakowie z transparentami.
powrót do kategorii
Następny

Pozostałe
aktualności