Logo Miasta i Gminy Osiek

Spotkanie dotyczące organizacji Dnia Dziecka i Dni Osieka

Uprzejmie informujemy, że 26 maja o godz. 15:30 w sali narad Urzędu Miasta i Gminy w Osieku odbędzie się spotkanie dotyczące organizacji Dnia Dziecka oraz Dni Osieka (również imprez towarzyszących).

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane organizacje, instytucje i osoby, które chcą włączyć się w przygotowanie tegorocznych wydarzeń. W szczególności zapraszamy: KGW, stowarzyszenia, fundacje, jednostki OSP, szkoły, jednostki organizacyjne gminy, a także wszystkich chętnych do współpracy i pomocy przy organizacji imprez.

Celem spotkania jest omówienie pomysłów, podział zadań oraz skoordynowanie działań, aby wspólnie stworzyć atrakcyjne i dobrze przygotowane wydarzenia dla mieszkańców Gminy Osiek. Zachęcamy do udziału.

spotkanie_organizacyjne_-_dzień_dziecka,_dni_osieka 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności