Co to jest koronawirus? Specjalny przewodnik dla dzieci trafił do przedszkolaków z gminy Osiek.

Kolorowy poradnik dotyczący koronawirusa trafił do przedszkolaków z terenu gminy Osiek. Rozdysponowanych zostało 200 sztuk poradnika.

W kolorowym wydawnictwie zawarto wiele cennych informacji dotyczącej pandemii i zasad bezpieczeństwa zdrowotnego. Przewodnik dla dzieci i rodziców zawiera odpowiedzi na najważniejsze pytania, z którymi się dziś spotykamy. Czym jest i jak wygląda koronawirus? Jak uniknąć zakażenia? Co robić, gdy większość czasu spędzamy w domu? Na te i inne pytania dzieci znajdą odpowiedź w specjalnie przygotowanym poradniku. Książeczka może pomóc w rozmowie z najmłodszymi o pandemii oraz emocjach związanych z obecną sytuacją.

Poradnik wydany został przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach w ramach projektu „Stop wirusowi” prowadzonemu przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

obrazek1 obrazek2

Comments are closed.