Dziewczyny z Urzędu Miasta i Gminy w Osieku założyły szpilki, aby pomóc chorym dzieciom. #DzienSzpilek

25 września 2020 r. „Moliera 2 „ organizuje II Ogólnopolski #DzienSzpilek. Wszystko, po to, aby pomóc ciężko chorym dzieciom.

Zasady są bardzo proste. Tego dnia wystarczy założyć szpilki, zrobić sobie w nich zdjęcie i opublikować je tego dnia na instagramie lub facebooku i opatrzeć hashtagiem #DzienSzpilek. W ten sposób można pomóc małym wojownikom z fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Za każde takie zdjęcie opublikowane tego dnia na Facebooku lub Instagramie „Moliera 2” przekazuje pieniądze na rzecz fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Kiedy można pomóc, a do tego mieć okazję do założenia szpilek, to my zawsze jesteśmy gotowe!

Dlatego dziś założyłyśmy szpilki i z uśmiechem wzięłyśmy udział w akcji #DzienSzpilek.

W ubiegłorocznej edycji #DzienSzpilek wzięły udział polskie gwiazdy oraz tysiące Polek. W ciągu 24 godzin zdjęcia w szpilkach opublikowało ponad 15 tysięcy pań. Dzięki temu zebrano ponad 30 tysięcy złotych na rzecz chorych dzieci.

Trzymamy mocno kciuki, aby w tym roku udało się zebrać jeszcze więcej pieniędzy i cieszymy się, że mogłyśmy dołożyć swoją małą cegiełkę, żeby czynić dobro.

Comments are closed.