Ekonomia Społeczna: wsparcie finansowe, doradztwo, szkolenia

Jesteś osobą bezrobotną i poszukujesz swojego miejsca na rynku pracy?
Zastanawiasz się co ma do zaoferowania ekonomia społeczna?
A może…
Działasz w lokalnej organizacji pozarządowej chcącej rozpocząć działalność gospodarczą?
Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej, akredytowany przy Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, serdecznie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu animacyjno-inkubacyjnym, które odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2018 r. w godz. 11:00 – 14:00 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Osieku (ul. Wolności 16, 28-221 Osiek)
Na spotkaniu zespół Świętokrzyskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przedstawi ofertę bezpłatnych usług oraz udzieli odpowiedzi na pytania ze strony uczestników.
Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Świętokrzyski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (ŚOWES)” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Udział w działaniach projektowych jest bezpłatny.
Szczegóły w harmonogramie spotkania

dokument do pobraniaDokumenty do pobrania

Comments are closed.