Konkurs dla rodzin na „Kartkę Wielkanocną”

Europejskie Centrum Bajki ogłasza konkurs dla rodzin na „Kartkę Wielkanocną”. Każdy uczestnik – rodzina może przesłać tylko jedną pracę w terminie do 10 marca 2021 roku na adres Europejskiego Centrum Bajki (liczy się data stempla pocztowego).

Praca zwycięskiego zespołu zostanie wydana drukiem. Liczą się: pomysłowość, oryginalność, estetyczne wykonanie, koncept. Obrazek (format maksymalnie A4, płaski), a na odwrocie kartki piękne, autorskie bajkowe życzenia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 marca 2021 r. na stronie centrumbajki.pl w aktualnościach.

Kontakt w sprawie konkursu:

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, tel. 41 376 50 88, e-mail: wydarzenia@pacanow.eu

Poniżej regulamin konkursu (pdf) i karta zgłoszeniowa (word):

dokument do pobraniaRegulamin Rodzinny Konkurs Kartka Wielkanocna

dokument do pobraniaKarta zgłoszenia

Grafika-dotyczaca-konkursu-ECB-na-kartke-wielkanocna-768x543

Comments are closed.