Nagraj film i wygraj nawet 5 tys. zł

GDK

Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz! Rozejrzyj się, nagraj krótki amatorski filmik i pokaż nam, co zmieniło się w Świętokrzyskiem dzięki wsparciu ze środków unijnych. Możesz nam też opowiedzieć swoją historię o tym, co środki unijne zmieniły w Twoim życiu, pracy, nauce lub czasie wolnym.

Łączna liczba projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich w Polsce przekroczyła już 260 tysięcy. Wybierz i pokaż nam jeden z nich. Do wygrania atrakcyjne nagrody: Nagroda Główna – 5 tys. zł, II miejsce – 3 tys. zł, III miejsce – 2 tys. zł.

Regulamin konkursu pod linkiem: https://dniotwarte.eu/blizej-niz-myslisz

Konkurs odbywa się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, największej akcji promocyjnej FE w Polsce, organizowanej przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Koordynatorem akcji w regionie jest Departament Inwestycji i Rozwoju Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego.

Comments are closed.