Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 – Punkt do samospisu

 

Szanowni mieszkańcy.

W związku z rozpoczętym w dniu 1 kwietnia 2021 r. Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 – informuję, że podstawową i obowiązkową metodą spisu jest samospis internetowy.

Samospisu internetowego można dokonać poprzez wypełnienie formularza spisowego w aplikacji dostępnej na stronie:
https://spis.gov.pl/

Jeżeli samospis internetowy nie jest możliwy we własnym zakresie – Gminne Biuro Spisowe w Osieku przygotowało Punkt do samospisu w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Osieku, ul. Rynek 1,28-221 Osiek, parter, pok. 2.

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców i pracowników, proszę osoby zainteresowane skorzystaniem z Punktu do samospisu, o umówienie wizyty pod nr tel. (15) 867 12 03 lub (15) 640 41 18.

Burmistrz Miasta i Gminy Osiek
(-) Rafał Łysiak

 

Comments are closed.