„Niepodległa w kadrze” – konkurs fotograficzny

Wojewoda Świętokrzyski zaprasza do udziału w konkursie „Niepodległa w kadrze” na zdjęcia do kalendarza na rok 2021.

Tematem przewodnim konkursu jest historia w kontekście odzyskania przez Polskę niepodległości, a także zwycięstwa w wojnie z bolszewikami. Zdjęcia powinny dotyczyć tematyki patriotyczno-historycznej związanej z województwem świętokrzyskim. Mogą to być fotografie przedstawiające miejsca pamięci, święta narodowe, pomniki, miejsca wydarzeń historycznych, znanych postaci itd. Zwycięskie fotografie zostaną wykorzystane w oficjalnym kalendarzu wydanym przez wojewodę.

Na zgłoszenia czekamy do 6 listopada 2020 roku. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

dokument do pobraniaNiepodległa w kadrze regulamin

dokument do pobraniaKarta zgłoszeniowa 1

dokument do pobraniaKarta zgłoszeniowa 2

 

 

Comments are closed.