Podpisanie umowy na przebudowę drogi powiatowej Osiek – Suchowola

W dniu 17 grudnia 2020 r. w Starostwie podpisano umowę na przebudowę drogi powiatowej 0795T Osiek – Suchowola dofinansowanej z Funduszu Dróg Samorządowych.

Inwestycja realizowana przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. dotyczy przebudowy odcinka o długości 630 m drogi powiatowej nr 0795T Osiek – Suchowola. Zamówienie obejmuje wykonanie: nawierzchni, odwodnienia, kanału technologicznego, oznakowania i urządzeń bezpieczeństwa ruchu. Wartość inwestycji to: 345 tys. zł, a termin jej wykonania to 31 sierpnia 2021 roku.

Umowę podpisali: Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Rafał Łysiak, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Staszowie Mirosław Bernyś, prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowych Staszów Sp. z o.o. Staszów Rafał Szyszkowski i wiceprezes Wojciech Szyszkowski.

obrazek

Comments are closed.