Webinarium poświęcone wpływowi epidemii COVID-19 na zdrowie psychiczne mieszkańców naszego województwa

Webinarium poświęcone wpływowi epidemii COVID-19 na zdrowie psychiczne mieszkańców naszego województwa

Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego 24 listopada organizuje webinarium poświęcone wpływowi epidemii COVID-19 na zdrowie psychiczne mieszkańców naszego województwa. 

Celem tej debaty jest szeroko rozumiane edukowanie naszego społeczeństwa w zakresie niwelowania lęku i stresu w różnych obszarach życia społecznego i zawodowego spowodowanego izolacją i obostrzeniami. Do udziału w webinarium zaproszono przedstawicieli zespołu koordynującego działanie i monitorującego realizację zadań dotyczących promocji zdrowia psychicznego i profilaktyki zaburzeń psychicznych. Informację o przedsięwzięciu upowszechniono wśród starostw powiatowych oraz uczelni wyższych z naszego regionu.

Agenda webinarium oraz link niezbędny do logowania: https://sejmik-kielce.webex.com/webappng/sites/sejmik-kielce/meeting/download/91f7df347d851f64b841994ebaa0884c

logo

 

Comments are closed.