Zaproszenie na konferencję dot. Pracowniczych Planów Kapitałowych

Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Polski Fundusz Rozwoju oraz PFR Portal PPK i Samorząd Województwa Świętokrzyskiego zapraszają na konferencję pod hasłem „PPK blisko Ciebie”, dotyczącą funkcjonowania i wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych. Odbędzie się ona w Kielcach, w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim 18 września br. o godz. 11.00. Celem cyklu konferencji jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na specjalnie dedykowanej wydarzeniu stronie internetowej:

https://www.mojeppk.pl/szkolenia/konferencje-wojewodzkie-ppk.html

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 konferencje będą prowadzone z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i zasad bezpieczeństwa. Przed rejestracją na wydarzenie prosimy o zapoznanie się z zasadami uczestnictwa w szkoleniach stacjonarnych, które są zawarte na stronie internetowej poświęconej konferencjom wojewódzkim:

https://www.mojeppk.pl/pliki/repozytorium-plikow/materialy-do-pobrania/pdf/Wymogi-bezpieczenstwa.pdf

logo

Comments are closed.