Zaproszenie na konferencję online „Biogospodarka szansą na zrównoważony rozwój regionów”, która odbędzie się 24.09.2020 r.

Zaproszenie na konferencję online „Biogospodarka szansą na zrównoważony rozwój regionów”, która odbędzie się 24.09.2020 r.

logo

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką biogospodarki na konferencję zdalną podsumowującą projekt RDI2CluB. Planujemy podzielić się rezultatami trzyletniej pracy w ramach międzynarodowego projektu. Postaramy się przybliżyć perspektywy rozwoju biogospodarki w województwie świętokrzyskim, a także przedstawić spojrzenie młodych na biogospodarkę. Będziemy również mówić o nowych „zielonych” miejscach pracy, które stwarza nam biogospodarka. Już w 2015 r. biogospodarka tworzyła miejsca pracy dla 18 mln ludzi, a do 2030 r. bioprzemysł może stworzyć ok. 1 milion nowych zielonych miejsc pracy, w szczególności na obszarach wiejskich i na terenach przybrzeżnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Pamiętajmy, to my wszyscy tworzymy biogospodarkę.

Wydarzenie odbędzie się w formule zdalnej, w godz. 10.00-12.00, za pośrednictwem programu Webex. Rejestracja dostępna pod adresem: http://rdi2club.umws.pl/pl/rejestracja-na-konferencje

dokument do pobraniaProgram konferencji

Comments are closed.