Złota drużyna nie zatrzymuje się!

Burmistrz Miasta i Gminy Osiek składa ogromne gratulacje drużynie MKS Piast Osiek zwycięstwa turnieju Moravia CUP 2024! Brawo, oby tak dalej!

 

Piłkarze MKS Piast Osiek z rocznika 2008/2009 po raz kolejny wygrywają turniej piłki nożnej. Tym razem w dniu 8. stycznia w Bilczy w hali pneumatycznej (tzw. balon ) zdobyli I miejsce i Puchar Moravia CUP 2024 ufundowany przez klub Moravia Morawica, wygrywając wszystkie mecze z utytułowanymi zespołami 4 ligowymi .
Oto wyniki: Piast Osiek – KKP Korona Kielce II 2:0 , Piast Osiek – Neptun Konskie 5:0 , Piast Osiek- Moravia Morawica 1:0 , Piast Osiek – KKP Korona Kielce I 3:0 oraz Piast Osiek – Orlicz Suchedniów 6:0 .
Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został nasz piłkarz Daniel Kowalik, najlepszym strzelcem turnieju Igor Książka – Piast Osiek zdobywca 8 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju Szymon Pisarski Piast Osiek, który nie stracił żadnej bramki . Bravo, Bravo, Bravo, ogromne gratulacje dla wszystkich naszych piłkarzy: Kacper Adamczyk, Eryk Banaś, Szymon Pisarski, Adam Mysłek, Błażej Walczyk, Hubert Łysiak, Daniel Kowalik, Kacper Jazgara , Jakub Sabat, Igor Czosnek, Jakub Dudek , Igor Książka, Dawid Golonka, Kacper Rosół, Jakub Gajewicz , Fabian Kiciński, oraz dla trenera pana Tomasza Maja. Serdecznie życzymy kolejnych takich sukcesów. MKS Piast Osiek do boju , do boju , do boju……..
Podium turnieju prezentuje się następująco :
I miejsce MKS Piast Osiek
II miejsce Neptun Końskie
III miejsce KKP Korona Kielce I

Comments are closed.