22. kwietnia oddano do użytku przejście dla pieszych w Pliskowoli. Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg – 80% kosztów, a pozostałe 20% z budżetu powiatu staszowskiego oraz Miasta i Gminy Osiek.

Przejście w ciągu drogi powiatowej Pliskowola – Osiek w kosztowało 95 703 zł.

Na zdjęciu od lewej: dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Staszowie Mirosław Bernyś, kierownik robót Mateusz Juzba, radny Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Paweł Krakowiak, wicestarosta Leszek Guzal, główny specjalista w ZDP Agnieszka Gajda, burmistrz Miasta i Gminy Osiek Rafał Łysiak i starosta staszowski Józef Żółciak
22. kwietnia oddano do użytku przejście dla pieszych w Pliskowoli. Zadanie zostało dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - 80% kosztów, a pozostałe 20% z budżetu powiatu staszowskiego oraz Miasta i Gminy Osiek.
(zdj. powiat staszowski)