Dzień Dziecka 2019 w Osieku

Wielka frajda i super zabawa – tak można podsumować tegoroczny Dzień Dziecka w Osieku, zorganizowany 02. czerwca na Rynku w Osieku.

Imprezę otworzyła Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku Justyna Mikus, która oddała głos Burmistrzowi Osieka, Panu Rafałowi Łysiakowi. Pan Burmistrz przywitał wszystkich gości i złożył dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Do życzeń przyłączył się również Przewodniczący Rady Miejskiej w Osieku, Pan Arkadiusz Matusak.

Pan Burmistrz wraz z Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku i Przewodniczącym Rady Miejskiej poczęstowali słodkościami wszystkie dzieci biorące udział w imprezie.

Animatorzy z agencji „Kopania Marzeń” przeprowadzili mnóstwo zabaw dla dzieci, a strażacy z OSP w Osieku przygotowali dla najmłodszych szereg atrakcji, m.in. tor przeszkód, komorę dymową z oświetleniem awaryjnym i linkowymi pułapkami, domek dla dzieci z hydronetkami, wystawę i pokazy sprzętu strażackiego.

Imprezę uświetnili także młodzi artyści z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku przygotowani przez instruktora muzyki Pawła Łacha. Swoje umiejętności zaprezentowali: Wiktoria Baszak, Gabrysia Skowron, Marysia Wilk, Nadia Okoń, Karolina Dobrowolska, Karolina Łysiak, Gabrysia Ciepiela, Patrycja Okoń, Natalia Skowron, Ksawery Glica, Hania Budyś i Kinga Chmielowiec.

Dmuchany park rozrywki, wata cukrowa, kule wodne – te i wiele innych przyjemności czekały również na uczestników Dnia Dziecka w Osieku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Największą nagrodą dla nas był uśmiech świetnie bawiących się dzieci.

 

Comments are closed.