Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w konkursie

Jeśli lubicie rysować, interesujecie się komiksem i jesteście ciekawi świata to konkurs właśnie dla Was. Można startować indywidualnie lub grupowo. Tematem konkursu jest podróż Koziołka Matołka po Gruzji.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto dowiedzieć się jak najwięcej o tym kraju, wymyślić scenariusz przygód, a potem narysować komiks i wypełnić “dymki”. Oceniane będą: technika i walory artystyczne, atrakcyjność fabuły oraz odniesienie do dziedzictwa kulturowego Gruzji.

Pracę, wraz z kartą zgłoszenia oraz potwierdzeniem dokonania opłaty za udział, należy przesłać na adres Europejskiego Centrum Bajki do 30 grudnia 2020 r. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie Centrum Bajki w Pacanowie: https://centrumbajki.pl/ do dnia 11 stycznia 2021 roku.

Partnerami konkursu są: Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi, Stowarzyszenie Twórców Contur.

Kontakt w sprawie konkursu:

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 28-133 Pacanów, tel. 41 376 50 88,

e-mail: wydarzenia@pacanow.eu.

Poniżej dokumenty do pobrania: Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa

dokument do pobraniaRegulamin konkursu

dokument do pobraniaKarta zgłoszeniowa

 

Comments are closed.