Światowy Tydzień Przedsiębiorczości z Wojewódzkim Urzędem Pracy

Trwa XIII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości obchodzonego pod hasłem „Nowa normalność”. Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach jak co roku przyłącza się do tej inicjatywy, organizując w dniach 16 – 20 listopada webinaria i spotkania online z doradcami zawodowymi.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie, organizowane w stu siedemdziesięciu krajach, wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia zawodowego i podejmowanie biznesowych inicjatyw.

W Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Kielcach w ramach akcji i poradnictwa online w dniach 16 – 20 listopada można skorzystać z diagnozy predyspozycji i skłonności przedsiębiorczych za pomocą standaryzowanych testów.

Link do testu predyspozycji: https://wupkielce.praca.gov.pl/rynek-pracy/aktualnosci/-/asset_publisher/8VCc6CLiHUaO/content/12267314-test-predyspozycji-zawodowych-wieloaspektowa-ocena-preferencji-zawodowych-

W dniach 17 – 18 i 20 listopada odbędą się konsultacje online, pod hasłem „Zostań własnym szefem”, dla osób, które planują założyć działalność gospodarczą.

19 listopada zostanie także zorganizowane webinarium, prowadzone przez doradców WUP, dotyczące zakładania działalności gospodarczej dla osób zainteresowanych, ze szczególnym uwzględnieniem studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Link do webinarium zostanie udostępniony na Facebooku Wojewódzkiego Urzędu Pracy: https://www.facebook.com/wupkielce

logo

Comments are closed.