Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkańca Osieka

10 marca 2023 roku niecodzienny jubileusz 100-lecia urodzin obchodził mieszkaniec Osieka Pan Adam Sucharzewski. Z tej okazji dostojnego Jubilata odwiedził Burmistrz Miasta i Gminy Osiek Pan Rafał Łysiak, który w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty i drobny upominek. Życzenia Panu Adamowi  złożyły również Sekretarz Miasta i Gminy Pani Dorota Skotarek, z-ca Kierownika USC Pani Beata Skowron, a także Kierownik Biura Terenowego ZUS w Staszowie Pani Małgorzata Juszyńska. Dopełnieniem tej niecodziennej uroczystości było wzniesienie toastu za zdrowie Jubilata podczas którego odśpiewano 200 lat. Szanownemu Jubilatowi życzymy przede wszystkim Bożego błogosławieństwa, aby kolejne lata upływały w dobrym zdrowiu i miłości najbliższych.

Comments are closed.