Konkurs fotograficzny „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

Zapraszamy mieszkańców gminy Osiek do udziału w konkursie fotograficznym „Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Celem konkursu jest kształtowanie lokalnego patriotyzmu, kreatywne spędzanie czasu wolnego, doskonalenie umiejętności fotograficznych, rozbudzanie wrażliwości i uważności na otaczający krajobraz oraz charakterystyczne cechy najbliższej okolicy.

Tematem konkursu jest przedstawienie za pomocą zdjęć swojej „małej Ojczyzny”, gminy Osiek – jej ciekawych miejsc, zabytków i mieszkańców.


Termin nadsyłania zdjęć mija 7. maja 2021 r. (piątek) o godz. 15.00. 
Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@gmina-osiek.pl

GŁOSOWANIE

Zdjęcia zakwalifikowane do konkursu zostaną zamieszone na profilu facebookowym Miasto i Gmina Osiek.

Ocenę zdjęć oddajemy w ręce użytkowników Facebooka. O zwycięstwie zadecyduje największa ilość lajków pod danym zdjęciem. Głosowanie będzie trwało od 10. maja do 16. maja 2021 r. Ogłoszenie wyników 17. maja 2021 r.

NAGRODY

Pierwsze trzy miejsca zostaną nagrodzone zestawami prezentowymi z gadżetami związanymi z 1000-leciem Osieka. Są to: pamiątkowa moneta wydana z okazji 1000-lecia Osieka, kubek, magnesy na lodówkę, brelok do kluczy, a także album „W krainie Dorzecza Wisły – Łubnice – Oleśnica – Osiek – Połaniec – Rytwiany”.

Dodatkowo każdy z uczestników konkursu otrzyma egzemplarz albumu „W krainie Dorzecza Wisły – Łubnice – Oleśnica – Osiek – Połaniec – Rytwiany”, magnesy na lodówkę i pamiątkowy dyplom.

Zdjęcie lub zdjęcia z największą ilością głosów zostaną opublikowane w najbliższym numerze „Wieści Osieckich”.

Grafika kanału YouTube 2560x1440 px(1)

W przypadku udziału w konkursie osób poniżej 18 roku życia, niezbędne jest wypełnienie i przesłanie Zgody rodzica/opiekuna na udział dziecka w konkursie pn. „Cudze chwalicie, swego nie znacie” (załącznik nr 2 do regulaminu) Wypełnioną zgodę możecie Państwo zeskanować lub zrobić jej zdjęcie i przesłać do nas wraz z konkursowym zdjęciem.

Regulamin konkursu (zawierający również zgodę rodzica) do pobrania poniżej.

dokument do pobraniaRegulamin

Comments are closed.