Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

NSP

Szanowni mieszkańcy Gminy Osiek

Od 1 kwietnia trwa Narodowy Powszechny Spis Ludności i Mieszkań.

Każdy z nas ma ustawowy obowiązek dokonania samospisu internetowego
z wykorzystaniem aplikacji znajdującej się na stronie Głównego Urzędu Statystycznego
stat.gov.pl. Dlatego proszę, aby osoby młode pomogły w spisaniu się swoim rodzicom, dziadkom oraz innym członkom rodziny, jeżeli będą one miały trudności z dopełnieniem obowiązku spisowego. Osoby, które nie mają dostępu do internetu zapraszam do naszego Urzędu na stanowisko do samospisu.

Wszystkie osoby, które wezmą udział w samospisie mogą wziąć udział w loterii Narodowego Powszechnego Spisu Ludności i Mieszkań, w której nagrodą główną w każdym województwie jest miejski samochód osobowy.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy, proszę o kontakt telefoniczny ze specjalną infolinią 22 279 99 99. Na infolinii możecie Państwo również dokonać spisu siebie i swojej rodziny lub poprosić o kontakt konsultanta w dogodnym dla Was momencie czasowym.

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wzięcie udziału w spisie oraz wykazanie się dobrą postawą. Pokażmy wspólnie, że Świętokrzyskie liczy się dla Polski.

Burmistrz Miasta i Gminy Osiek

Rafał Łysiak

Comments are closed.