KONKURS FOTOGRAFICZNY “WSZYSTKIE DZIECI ŚWIATA”

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie zaprasza wszystkich amatorów i profesjonalistów do udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym “Wszystkie Dzieci Świata”. Termin nadsyłania zdjęć, na których przedstawiony zostanie obraz życia dziecka we współczesnym świecie, upływa 19 lipca. Przedsięwzięciu patronuje marszałek województwa świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski.

Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie 4 oryginalne i niepublikowane fotografie cyfrowe (bez ramek i interwencji graficznych – wolno je tylko kadrować), zapisane w formacie jpg o kompresji 8 – 10, o wymiarach: dłuższy bok 1920 px oraz w rozdzielczości 300 ppi. Rozmiar nadesłanego pliku nie może przekraczać (3MB). Nazwa pracy powinna zawierać: imię, nazwisko, kraj, tytuł.

Prace oraz karty zgłoszeniowe należy wysłać na adres: mkf@pacanow.eu do dnia 19 lipca 2019 roku. Nadesłane zdjęcia oceni profesjonalne jury (Grzegorz Wójcik, Tomasz Sobczak i Tadeusz Koniarz), a pokonkursowe wystawy oceni publiczność.

Jury dokona oceny prac 30 lipca 2019 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 14 sierpnia na stronie internetowej organizatora: www.centrumbajki.pl; www.foto.centrumbajki.pl a wręczenie nagród odbędzie się 15 września 2019 roku podczas wernisażu pokonkursowego w Pacanowie.

 

 

Comments are closed.