Konkurs plastyczny „#dobrybopolski #dobryboświętokrzyski” dla dzieci i młodzieży

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie. Wydarzenie objęła patronatem honorowym Poseł na Sejm RP oraz wiceminister sportu Anna Krupka.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego oraz udokumentowanie za pomocą zdjęć trzech etapów jej wykonania: przygotowanie materiałów, pracy w trakcie wykonania oraz efektu końcowego. Fotografie prac należy opublikować na własnym profilu społecznościowym Facebook (w przypadku osób powyżej 13 roku życia) lub na profilu rodzica/opiekuna prawnego i oznaczyć hasztagami: #dobrybopolski oraz #dobryboświętokrzyski. Formularz zgłoszeniowy oraz screen zamieszczonego na Facebooku postu należy również wysłać mailem na adres konkurs@sejmik.kielce.pl w terminie do 30. czerwca br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Obrazek

Comments are closed.