Sukces MPK PIAST OSIEK na Turnieju „Świąteczne Granie” o Puchar Burmistrza Staszowa!

16.12. 2023 roku na Hali OSiR w Staszowie 8 drużyn z rocznika 2009 i młodsi przystąpiło do rozgrywek o Puchar Burmistrza Staszowa. Były to następujące drużyny: Pogoń Staszów I i II, UKS Młodzik 18 Radom, Baszta Rytwiany , CKM + Sport Chorzelów, MKS Piast Osiek, UKS Baćkowice , KS Koszyce Wielkie.
Zwyciężyła drużyna z Osieka. Wielkie
gratulacje!
Poniżej przedstawiamy jak prezentowało się podium:
1. Miejsce – MKS PIAST OSIEK
2. Miejsce – Pogoń I Staszów
3. Miejsce – Pogoń II Staszów
Najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik – Daniel Dąbrowski. Dodatkowo w każdym zespole został wytypowany zawodnik drużyny, najlepszym zawodnikiem MKS PIAST OSIEK został Daniel Kowalik.
Prezentujemy także cały skład zwycięskiej drużyny: Jakub Dudek, Igor Czosnek, Kacper Jazgara, Błażej Walczyk, Dawid Golonka, Jakub Gajewicz, Kacper Adamczyk, Daniel Dąbrowski, Adam Mysłek, Eryk Banaś, Daniel Kowalik. Trener: Tomasz Maj.
Gratulacje i powodzenia, na kolejnych rozgrywkach!
Zdjęcia: Akademia Piłkarska POGOŃ Staszów

Comments are closed.