Szanowne Panie z terenu powiatu staszowskiego

W imieniu szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sandomierzu ppłk. Janusza Głodowskiego, a także swoim własnym, serdecznie zapraszam Panie z terenu powiatu staszowskiego ( pow. 18 lat ) do wzięcia udziału w projekcie „SAMOOBRONA KOBIET – ZAUFAJ WOJSKU”, który odbędzie się w dniach 8-9 lipca br. w Parku Miejskim im. Adama Bienia w Staszowie.

Zgłoszenia należy przesłać na adres: k.oszczudlowski@ron.mil.pl lub telefonicznie nr: 519 039 375, 505 939 439. Wszelkie bliższe informacje dotyczące udziału zamieszczono w załączniku ,,REGULAMIN REJESTRACJI UCZESTNICZEK SZKOLENIA pn. ,,SAMOOBRONA KOBIET ZAUFAJ WOJSKU”.

Z poważaniem

Starosta Staszowski

Józef Żółciak

dokument do pobraniaSamoobrona kobiet zaufaj wojsku komunikat

dokument do pobraniaRegulamin ws. rejestracji

dokument do pobraniaOświadczenie uczestniczki szkolenia

dokument do pobraniaKlauzula-informacyjna

dokument do pobraniaFormularz zgłoszeniowy uczestniczki

Comments are closed.