Szkolenie Fimango sesja E, „Fundraising z elementami RODO” – 16-17 września 2019

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast na bezpłatne 2-dniowe szkolenie.Szkolenie poświęcone będzie pozyskiwaniu środków na działalność, wraz z prawnymi aspektami dotyczącymi ochrony danych osobowych w fundaisingu.

Podczas dwóch dni szkolenia omówimy następujące tematy:

• przegląd metod pozyskiwania środków na działalność – darowizny, zbiórki publiczne, loterie fantowe, sponsoring,
  • prawne podstawy fundraisingu,
  • crowdfunding,
  • internetowe serwisy fundraisingowe,
  • sprzedawanie bez prowadzenia działalności gospodarczej,
  • RODO w fundraisingu;

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców)

Prowadzący Katarzyna Sadło
Uczestnicy reprezentanci organizacji pozarządowych z południowo-wschodniej Polski (województwo świętokrzyskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie oraz lubelskie). W pierwszej kolejności będą przyjmowani reprezentacji ze wsi i miast do 50 000 mieszkańców.
Data i godzina 16 września 9:00 – 17 września 17:00
Miejsce szkolenia oraz nocleg Pustelnia Złotego Lasu, ul. Klasztorna 25, 28-236 Rytwiany

Zapewniamy zakwaterowanie oraz wyżywienie uczestników. Dojazd we własnym zakresie.

UWAGA: W związku z tym, że szkolenie jest bezpłatne, rezygnacja po 12 września 2019 wiąże się pokryciem kosztów za hotel (nocleg + wyżywienie).

Zgłoś się poprzez formularz zgłoszeniowy on-line.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 września 2019 roku do godz.13:00.

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu „Fimango 2018 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

Znalezione obrazy dla zapytania pafw logo