TRWA NABÓR OCHOTNIKÓW DO 102.batalionu lekkiej piechoty WOT w SANDOMIERZU

Jesteś mężczyzną, kobietą – zostań żołnierzem 102.batalionu lekkiej piechoty

TERMINY SZKOLENIA DLA NOWYCH OCHOTNIKÓW: w listopadzie i grudniu 2019 roku

Jeżeli jesteś osobą zdrową, sprawną fizycznie, posiadającą obywatelstwo polskie

i pragniesz wziąć na swoje barki współodpowiedzialność za bezpieczeństwo swoje, swoich bliskich, swojego miasta, wioski, gminy, województwa i swojej ojczyzny Polski przyjdź na spotkanie z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień

w Sandomierzu i żołnierzami 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej, które odbędzie się w dniu 5 listopada 2019 roku o godz. 17.00 w Staszowskim Ośrodku Kultury, ul. Parkowa 6. Podczas spotkania zostaniesz zapoznany z zasadami naboru do Terytorialnej Służby Wojskowej, szkoleniem i odbywaniem ćwiczeń wojskowych w ramach TSW.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu.

Comments are closed.