W Osieku ruszył bezpłatny kolportaż maseczek dla mieszkańców

W Osieku ruszył bezpłatny kolportaż maseczek dla mieszkańców. Do mieszkańców gminy Osiek trafi ok. 8000 sztuk maseczek.
Do tej pory uszyto i rozdysponowano ok. 2000 sztuk maseczek. Maseczki dotarły już do mieszkańców miejscowości: Kąty, Lipnik, Długołęka, Niekrasów, Mucharzew, Szwagrów, Niekurza i Bukowa. Kolejne partie maseczek będą sukcesywnie dostarczane mieszkańcom pozostałych miejscowości. Ochronne maseczki wielokrotnego użytku trafią do wszystkich mieszkańców Gminy.
Środki na materiały zostały przekazane przez Radnych Rady Miejskiej w Osieku i Urząd Miasta i Gminy w Osieku. Do akcji włączyli się również mieszkańcy Gminy Osiek, którzy w swoich domach szyją maseczki z materiału dostarczonego przez Urząd Miasta i Gminy w Osieku.
Równocześnie zwracamy się do osób, które posiadają maszyny do szycia, chciałyby pomóc i włączyć się do akcji szycia maseczek dla mieszkańców o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Osieku pod numerem telefonu: 15 640 41 22

Obrazek Obrazek Obrazek

Comments are closed.