Wojewoda Świętokrzyski zaprasza do udziału w Wirtualnych Grach „To właśnie Wolność”

Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz zaprasza do udziału w Wirtualnych Grach „To właśnie Wolność” przeznaczonych dla mieszkańców 13 powiatów województwa świętokrzyskiego. Gry dotyczą tematyki wojny polsko-bolszewickiej. To świetna okazja, aby przypomnieć o naszym wielkim zwycięstwie, które odmieniło losy Europy.

Gry Fabularne „To właśnie Wolność” to nie tylko lekcja historii, ale i wspaniała rozrywka. Uczestnicy będą mogli rozwiązać niepowtarzalne zadania, bazujące na różnych mechanizmach. Coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii, jak i osoby lubiące zagadki logiczne.

W powiecie staszowskim gra będzie można zagrać w sobotę 12. grudnia 2020 r., w godz. 10.00 – 18.00

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Link do strony rejestracyjnej, a także pozostałe szczegóły wkrótce.

logo

Comments are closed.