Zapraszamy Przedsiębiorców na spływ kajakowy

Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z obszaru LGD – Dorzecze Wisły (Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec i Rytwiany) do udziału w zorganizowanym spływie kajakowym w dniu 25 maja 2019 r. Uczestnikami spływu kajakowego mogą być przedsiębiorcy lub ich przedstawiciele działający w branżach kluczowych zawartych w Lokalnej Strategii Rozwoju, firmy rozpoczynające swą działalność oraz chcący rozwijać się lub dywersyfikować swą działalność w kierunku branż kluczowych dla LGD.

W celu zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa zaplanowano świadczenie usługi polegającej na ubezpieczeniu NNW i kompleksowej obsłudze ratowniczej przez 2 ratowników WOPR i ratownika medycznego podczas spływu kajakowego.

Udział w całej imprezie jest bezpłatny. Zadanie współfinansowane jest ze środków UE w ramach realizowanego przez LGD projektu operacji własnej pt. „Integracja branż kluczowych na obszarze Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły”

PROGRAM SPŁYWU 25 MAJA 2019 r.

godz. 11:00 – Zbiórka uczestników spływu na parkingu przed UMiG Połaniec.

godz. 11:30 – Dojazd autokarem do miejsca wodowania kajaków.

godz. 12:00 – Rozpoczęcie spływu z miejscowości Niedziałki.

godz. 15:00 – Zakończenie spływu w miejscowości Winnica.

godz. 15:30 – Integracja i poczęstunek dla uczestników spływu. Lekcja historii *.

godz. 18.30 – Ognisko, wspólne pieczenie kiełbasek.

* Lekcja historii – pokaz umundurowania wojsk kościuszkowskich, legii polsko-włoskiej, wojsk kozackich, pokaz władania szablą kozacką, musztra kosynierska w tym dla uczestników spływu. Obóz historyczny, gdzie zaprezentuje sprzęt i namioty z okresu kościuszkowskiego i napoleońskiego.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc zadecyduje kolejność zgłoszeń. ZAPRASZAMY!

Zgłoszenia można dokonać bezpośrednio w siedzibie biura LGD w Połańcu, ul. Ruszczańska 27, pok. 110 lub za pośrednictwem tel. 15 8650 216.

REGULAMIN SPŁYWU – zobacz

Comments are closed.